🌟 Kvet života 🌟 

"Táto jedna kresba obsahuje svojimi proporciami každý aspekt života, ktorý existuje. Obsahuje každý matematický vzorec, každý zákon fyziky, každú harmóniu v hudbe, každú biologickú formu života vo vzťahu ku konkrétnemu telu. Obsahuje každý atóm, každú dimenzionálnu rovinu, absolútne všetko, čo existuje vo vlnovom univerze." Drunvalo Melchizedek

Kvet života 02.jpg

Staroveký vzor "Kvet života" nachádzame v chrámoch, pohrebiskách a na posvätných miestach po celom svete. Veľmi často je vo svojej jedinečnosti znázorňovaný v prácach Leonarda da Vinci. Môžeme v ňom objaviť všetky geometrické formy súvisiace s procesom Stvorenia. Pre svoje jasné vyjadrenie absolútnej jednoty Zdroja je symbol Kvetu života všeobecne známy ako SYMBOL STVORENIA.

Tento geometrický tvar nájdeme po celom svete - v Írsku, Turecku, Anglicku Izraeli, Egypte, Číne, Tibete, Grécku a Japonsku. Na celom svete má takmer rovnaké pomenovanie - Kvet života, aj keď v okolitom vesmíre má iné mená. Dve hlavné z nich môžeme preložiť ako JAZYK TICHA a JAZYK SVETLA. Je to zdroj všetkých jazykov. Je to prvotný jazyk Univerza, čistý tvar s čistými proporciami.

"Kvet života existoval a poznalo ho všetko živé. Nielen tu, ale kdekoľvek inde vedelo všetko živé, že je to vzorec stvorenia - cesta dnu a cesta von. Duch nás z tohoto obrazu stvoril. Vy viete, že je to pravda, je to vpísané vo vašich telách, v každom tele. Pred dlhou dobou sme sa prepadli z vysokého stavu vedomia dole a až teraz sa v nás na to začínajú objavovať spomienky. Zrodenie nášho novo-starého vedomia na tejto Zemi nás navždy zmení a navráti nás k uvedomeniu, že existuje iba jeden Duch." Drunvalo Melchizedek

Vnímanie, cítenie tvaru a vzoru Kvetu života predstavuje priame prepojenie nášho duchovného sveta so svetom hmotným - fyzickým. Cez základný symbol Posvätnej geometrie sú tak do našich rúk vložené najväčšie Tajomstvá a zabudnuté príbehy našich Duší, ktorým je s určitou mierou ich vlastného povolenia dovolené sa v ten najvhodnejší okamih nášho Bytia na ne rozpamätať.

Ktokoľvek z nás môže nakresliť geometrický tvar, no tento predstavuje iba čistú geometriu. Keď však do nej vložíme odkaz na ducha, vedomie či božskú podstatu, okamžite vytvárame Posvätnú geometriu. Z tohto dôvodu v Posvätnej geometrii pracujeme s geometrickými modelmi, ktoré nám pomáhajú porozumieť vývoju nášho vedomia a božskej podstate ľudských Bytostí a celého fyzického sveta. Prostredníctvom týchto modelov sa taktiež učíme vnímať náš vlastný základ v procese vesmírneho TVORENIA.

Kvet života - Agi.jpg

Prostredníctvom vloženia tohto duchovného tvaru a symbolu do elementu dreva sa k nám v našej hmotnej realite dostávajú a "na dosah ruky" zhmotňujú veľké zákonitosti a tajomstvá celého Vesmíru. A keďže sme celým vesmírom MY SAMOTNÍ, získavame takýmto spôsobom informácie SAMI O SEBE.

Kvet života je podľa požadovaných rozmerov tvorený technikou LUPIENKOVANIA prevažne z masívneho dubového dreva a bukovej preglejky: 

  • v priemere 20cm - z masívneho, jedného kusu dubového dreva hrúbky 2cm
  • v priemere do 45cm - z jedného kusu bukovej "preglejky" hrúbky 1cm
Kvet života 05.jpg

Kvet života si môžete objednať vyplnením objednávkového formulára (na stránke nižšie) za cenu:

 ✨ 363,00€ ✨ 

(cena poštovného a balného - dohodou podľa vašich požiadaviekmožnosť osobného odberu)

Doplňujúce informácie a požiadavky na dodanie či výrobu doladíme prostredníctvom emailovej komunikácie :-)

Ďakujem a posielam veľa čarovných zážitkov ;-)

P.S.: Pokojne túto ponuku LAJKUJTE, KOMENTUJTE a ZDIEĽAJTE medzi svojimi priateľmi a známymi. Takýmto spôsobom sa k nim totižto môže dostať presne to, čo je pre nich momentálne v tejto chvíli na ich VEĽKEJ CESTE najdôležitejšie. Ďakujem. Agi.

Kvet života:

Kvet života 01.jpg

   

Informačný - objednávkový formulár

Kontakt:

Andrej "Agi" Gonda
Námestie SNP 49
Slovenská Ľupča
976 13  

info@arkai.sk

Copyright © 2016 - 2017 Agi, s pomocou Webovača :-)

Všetky uverejnené texty a fotografie sú majetkom a duševným vlastníctvom autora. Bez jeho súhlasu nie je možné ich kopírovanie a následné uverejňovanie (okrem zdieľania a šírenia v kompletnej forme jednotlivých stránok).

Ochrana osobných údajov

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.